Termékfejlesztő

Dátum: 2024. ápr. 25.

Hely: Budapest , HU

Vállalat: Generali Group

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Személybiztosítás termékfejlesztési csoportunk

kollégát keres.

Feladataid lesznek:

  • a már bevezetett unit linked és klasszikus megtakarítási termékek működtetésének hatékony menedzselése,
  • innovatív megtakarítási személybiztosítási termékek fejlesztésének irányítása,
  • kapcsolattartás az eszközalapokat kezelő alapkezelővel és a biztosító befektetési területével,
  • kezelt vagyonnal kapcsolatos elemzések, riportok készítése,
  • oktatási anyagok készítésében és az oktatásban való közreműködés,
  • törvényi változások, termékmódosítások miatti változások menedzselése,
  • részvétel az ajánlatkészítő alkalmazások kialakításában, az elkészült alkalmazások tesztelése,
  • értékesítésben dolgozó kollégák szakmai támogatása,
  • rendszeres kapcsolattartás a társterületekkel (alapkezelő, befektetési terület, kockázat-elbírálás, értékesítés, ügyfélszolgálat, marketing, informatika, számvitel, jog stb.),
  • a cég piaci környezetének folyamatos elemzése és vizsgálata, személyes közreműködés a kiemelt ügyfelekkel és célcsoportokkal való kapcsolattartásban.

Kit keresünk?

Egy innovatív szemléletű, proaktív, problémamegoldó, ügyfél- és célorientált viselkedésű, lelkes és elkötelezett kollégára van szükségünk, aki:

  • főiskola vagy egyetemi diplomával,
  • magasi szintű angol nyelvtudással,
  • erős felhasználói szintű informatikai ismeretekkel: Word, Excel, PowerPoint,
  • 3-5 éves biztosítási területen szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezik,
  • befektetési területen szerzett tapasztalatot szerzett, ez mindenképp előnyt jelent,
  • innovatív szemléletű,
  • proaktív,
  • logikus és hatékony problémamegoldó képességgel bír,
  • ügyfél- és célorientált viselkedés jellemzi,
  • rugalmas, lelkes, önmotivált és támogató attitűdű,
  • kiváló prezentációs és kommunikációs készséggel rendelkezik,
  • erős szervezőkészségű,
  • precíz, pontos munkavégzés jellemzi,
  • jogosítványa is van.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk:

  • Iroda - megújult környezetben, jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító megújult Teréz körúti székházában (1066 Budapest, Teréz krt. 42-44.).
  • Rugalmasság - home office lehetőség heti rendszerességgel (hibrid munkavégzés formájában). Kötetlen munkaidőnek köszönhetően rugalmasan oszthatod be az idődet.
  • Fejlődési lehetőség - belső képzések (We Learn, English week), és számos olyan lehetőség, ahol bővítheted a szakmai tudásod.
  • Sport és kikapcsolódás - ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található, emellett csoportos sporttevékenységekre is van lehetőséged (pl. TRX, jóga). Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőséget kínál és medencével vár. Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Étkezés - ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Juttatások - béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz, köztük ingyenes céges egészségcsomagot, baleset- és életbiztosítást, magánnyugdíjpénztári hozzájárulást és kafetériát is.
  • Tegyünk jót - Szerepet vállalhatsz a vállalat társadalmi felelősségvállalási törekvéseinek megvalósításában.