Sustainability and strategy controlling expert

Dátum: 2024. máj. 14.

Hely: Budapest , HU

Vállalat: Generali Group

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Stratégiai menedzsment területünk

munkatársat keres.

Feladataid lesznek:

  • kvalitatív vagy kvantitatív fenntarthatósági és stratégiai kontrolling adatszolgáltatásban vezető szakértői szerepvállalás és koordináció biztosítása,
  • biztosítói szektor fenntarthatósági jogi szabályozói környezetének és feltételrendszerének megismerése és folyamatos nyomonkövetése,
  • a fenntarthatósági adatszolgáltatási folyamatok kiépítése, a már meglévő folyamatok felülvizsgálata,
  • stratégiai és fenntarthatósági KPI-ok kialakítása, definiálása és azok visszamérése
  • versenytárs figyelés és elemzési feladatok elkészítése,
  • szakosztályok, szakterületek bevonása, támogatása és együttműködés kiépítése a biztosító kulcsfontosságú üzleti területein,
  • közreműködés a Generali Csoport fenntarthatósági stratégiájának felülvizsgálatában, összhangban a csoport céljaival és stratégiájával,
  • fenntarthatósághoz kapcsolódó elemzések, cikkek, tudásanyagok készítése,
  • nemzetközi fórumokon, egyeztetéseken a magyar Generali csoport képviselete,
  • fenntarthatósági pályázatírásban való részvétel.

Kit keresünk?

Egy olyan proaktív hozzáállású, kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkező új kollégát keresünk, aki:

  • tapasztalt vállalati integrált jelentések készítésében, valamint stratégiai kontrolling területen minimum 4 év tapasztalatot szerzett,
  • aktívan, szóban és írásban egyaránt tárgyalási szinten kommunikál angolul,
  • biztosítási trendekkel magabiztos tudással rendelkezik,
  • stratégiai gondolkodásmóddal és erős folyamatszemlélettel rendelkezik,
  • magas szintű szervezőkészséggel menedzseli a párhuzamos programokat,
  • elkötelezett a fenntarthatóság, környezet- és klímavédelem iránt,
  • agilis, önálló munkavégzésre nyitott,
  • proaktív attitűdű.

Pozíció betöltése során előnyt jelent:

  • Nagyvállalati környezetben, vagy tanácsadói/ ESG szakterületen szerzett releváns - fenntarthatósági jelentés készítéséhez, karbonlábnyom számításhoz kapcsolódó - szakmai tapasztalat.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk:

  • Iroda - megújult környezetben, jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító megújult Teréz körúti székházában (1066. Bp. Teréz krt. 42-44.).
  • Rugalmasság - home office lehetőség heti rendszerességgel (hibrid munkavégzés formájában). Kötetlen munkaidőnek köszönhetően rugalmasan oszthatod be az idődet.
  • Fejlődési lehetőség - belső képzések (We Learn, English week), és számos olyan lehetőség, ahol bővítheted a szakmai tudásod.
  • Sport és kikapcsolódás - ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található, emellett csoportos sporttevékenységekre is van lehetőséged. Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőséget kínál és medencével vár. Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Étkezés - ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Juttatások - béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz, köztük ingyenes céges egészségcsomagot, baleset-, és életbiztosítást, magánnyugdíjpénztári hozzájárulást és kafetériát is.
  • Tegyünk jót - Szerepet vállalhatsz a vállalat társadalmi felelősségvállalási törekvéseinek megvalósításában.

Egyéb információk:

  • Cégcsoportunk munkatársainak jelentős része jelenleg is otthon látja el feladatait, a visszatérést hibrid munkavégzés formájában valósítottuk meg, és az otthoni munkaállomás kialakításához eszközt és segítséget adunk.
  • Kiválasztásaink során az interjúkat online tartjuk.
  • Onboarding folyamatunkat teljesen átalakítottuk, új belépőink online ismerkedhetnek meg jobban cégcsoportunkkal és vezetőinkkel, saját területükön pedig a hibrid munkavégzésnek köszönhetően igény esetén személyesen is tudnak tanulni az irodai környezetben.