Senior Business Analyst

Dátum: 2024. máj. 18.

Hely: Budapest , HU

Vállalat: Generali Group

Kik vagyunk?

A Folyamat-, és projektmenedzsment területen szenvedélyes szakértők elszánt csapataként azon dolgozunk, hogy üzleti és belső folyamatainkat, stratégiai projektjeinket teljeskörűen támogassuk, azok az üzleti területek legnagyobb megelégedettségére valósuljanak meg. Összetartó csapatként ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást, és kiemelt figyelmet fordítunk a folyamatos tanulásra, személyes fejlődésre.

A Generalinál a megváltozott munkaképességű munkavállalók foglalkoztatásával elsődleges célunk olyan befogadó és támogató munkahellyé válni, amellyel a világot gazdagabbá tehetjük és ahol az emberek kiaknázhatják a bennük rejlő potenciált. Hiszünk abban, hogy a sokszínűség és összetettség kulcs egy olyan felelősségteljes kultúra kialakításához, ahol hosszú távú értéket teremtünk munkatársainknak és ügyfeleinknek egyaránt.

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Folyamat- és projektmenedzsment területünk

munkatársat keres.

Feladataid lesznek:

  • üzleti tevékenységhez kapcsolódó folyamatok felügyelete, felmerült fejlesztési igények összegyűjtése, szintetizálása, követelmények megfogalmazása az informatikai terület részére,
  • folyamatok kidolgozásakor az érintett szakterületekkel való hatékony konzultáció és együttműködés,
  • vállalati stratégiai projektekben való aktív közreműködés,
  • új termék bevezetésével párhuzamosan az üzleti folyamatok kidolgozása, specifikációk elkészítése, tesztelése,
  • új folyamat bevezetésekor a folyamat intenzív ellenőrzése, javítása,
  • meglévő üzleti folyamatok újragondolása, optimalizálása, az ezekhez kapcsolódó fejlesztések specifikációjának elkészítése, tesztelése,
  • rendszeresen jelentkező, a változó ügyfél igényeknek megfelelő támogató folyamatok ellenőrzése, nyomon követése,
  • követelményspecifikációk vagy User storyk elkészítése,
  • sikeres folyamattesztek végrehajtása,
  • új folyamatok sikeres bevezetése, élesítés.

Kit keresünk?

Egy önállóan dolgozni tudó, határozott és jó kommunikációs képességgel rendelkező kollégát keresünk, aki nyitott és tanulékony, és az alábbiakkal bír:

  • felsőfokú végzettség,
  • gyakorlati tapasztalat (5+ év) üzleti folyamatokhoz kapcsolódó (IT) fejlesztéseken, projekteken,
  • tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • pénzintézeti/biztosítói szektorban szerzett tapasztalat,
  • proaktív és nyitott személyiség,
  • gyors tanulási hajlandóság és készség,
  • hatékony munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt,
  • kapcsolatteremtő képesség,
  • innovatív szemlélet,
  • MS Office alkalmazások magabiztos használata,
  • üzleti folyamatok iránti érdeklődés, optimalizálásra való törekvés,
  • a pozícióra megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

Pozíció betöltése során előnyt jelent:

  • nagyvállalati környezetben szerzett gyakorlat,
  • kárrendezési folyamatok ismerete,
  • Bizagi modeler felhasználói szintű ismerete,
  • SQL ismeretek,
  • Confluence, JIRA ismeret.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk:

  • Iroda - megújult környezetben, jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító megújult Teréz körúti székházában (1066 Budapest, Teréz krt. 42-44.).
  • Rugalmasság - hibrid munkavégzés, heti több nap home office lehetőséggel (1-2 nap irodai munkavégzés formájában). Kötetlen munkaidőnek köszönhetően rugalmasan oszthatod be az idődet.
  • Fejlődési lehetőség - belső képzések (We Learn, English week), és számos olyan lehetőség, ahol bővítheted a szakmai tudásod.
  • Sport és kikapcsolódás - ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található, emellett csoportos sporttevékenységekre is van lehetőséged (pl. jóga). Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőséget kínál és medencével vár. Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Étkezés - ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Juttatások - béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz, köztük ingyenes céges egészségcsomagot, baleset-, és életbiztosítást, magánnyugdíjpénztári hozzájárulást és kafetériát is.
  • Tegyünk jót - Szerepet vállalhatsz a vállalat társadalmi felelősségvállalási törekvéseinek megvalósításában.