Sales Manager Program

Dátum: 2024. máj. 8.

Hely: Budapest , HU

Vállalat: Generali Group

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Értékesítési Hálózatunk

vezetői utánpótlás programjába vállalkozó partnereket

keres.

A változó idők friss szemléletet kívánnak. Lépj előre és próbáld ki magad!

Ha ambiciózus, vezető gondolkodású ember vagy sok-sok pozitív energiával és szeretnél csapatot vezetni, akkor itt a helyed! Egy éves vezető utánpótlás programunkban szakmai és anyagi segítséget nyújtva beindítjuk vezetői karriered.

Feladataid lesznek:

  • professzionálisan összeállított ajánlataiddal keresed fel ügyfeleidet,
  • a számukra legjobb biztosítási megoldást kínálod majd,
  • folyamatosan tanulsz, fejleszted magad, hogy a jövő vezetőjévé válhass,
  • elkezded felépíteni a saját értékesítési csapatod,
  • megtanulod, hogyan kell mentorálni a tanácsadókat és ezt a gyakorlatban rögtön ki is próbálod,
  • a program sikeres elvégzése után értékesítési csapat vezetése és a tanácsadói csapat bővítése, szakmai fejlesztése, az üzleti tervek teljesítése lesz a feladatod.

Kit keresünk?

Önálló, tanulásra nyitott, empatikus gondolkodású és céltudatos kollégát, aki:

  • kezdeményező, kiváló kommunikációs képességekkel bír,
  • határozott személyiség és vezetői ambíciókkal rendelkezik,
  • nyitott új kapcsolatok létesítésére, szeret emberekkel foglalkozni,
  • vannak céljai és keményen dolgozik azok eléréséért,
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk:

  • egy éves elméleti és gyakorlati felkészítést Sales Manager Program keretében,
  • speciális biztosítási, pénzügyi és vezetői ismereteket és gyakorlatot,
  • ha nincs tapasztalatod biztosítási területen, akkor 100 napos onboarding programmal támogatjuk a beilleszkedésedet és kezdeti sikereidet,
  • anyagi támogatással segítjük vállalkozásod beindítását,
  • a Generali Akadémián profi értékesítőt faragunk belőled,
  • a legjobbaknak erős jövőértékű ajánlatot adunk.