Rendszeradminisztrátor

Dátum: 2024. máj. 15.

Hely: Budapest , HU

Vállalat: Generali Group

A hazai és nemzetközi biztosítási szektor meghatározó szereplője, az innovatív, közösségi értékeket támogató Generali Biztosító Zrt. dinamikusan fejlődő tagvállalata, a Generali Operations Service Platform (GOSP).

A Generali Csoport tagvállalatai számára nyújtunk informatikai szolgáltatásokat Magyarországon és külföldön.

A Generalinál a megváltozott munkaképességű munkavállalók foglalkoztatásával elsődleges célunk olyan befogadó és támogató munkahellyé válni, amellyel a világot gazdagabbá tehetjük és ahol az emberek kiaknázhatják a bennük rejlő potenciált. Hiszünk abban, hogy a sokszínűség és összetettség kulcs egy olyan felelősségteljes kultúra kialakításához, ahol hosszú távú értéket teremtünk munkatársainknak és ügyfeleinknek egyaránt.

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Generali Operations Service Platform - GOSP tagvállalatunk

munkatársat keres.

Feladataid lesznek:

  • IBM (WebSphere Application Server; Process Server; DB2 Adatbázis) és Microsoft (SQL, IIS, Sharepoint) szerverek üzemeltetése, alkalmazások karbantartása, telepítése, frissítése, hibaelhárítás,
  • ügyfelek által bejelentett hibák elhárítása,
  • belső fejlesztésű alkalmazások élesítése (release),
  • monitorozó rendszer eseményeinek figyelése, problémák kezelése,
  • angol nyelvű informatikai tartalmú dokumentumok (leírások, üzemeltetési utasítások) készítése és használata.

Kit keresünk?

Egy önálló, energikus, tanulni vágyó, precíz, megoldás orientált szemlélettel és analitikus gondolkodásmóddal rendelkező kollégára van szükségünk, aki:

  • felsőoktatásban szerzett szakképzettséggel vagy minimum informatikai szakmacsoportban szerzett szakképesítéssel (pl. szakirányú OKJ-s képzés vagy szakmai szerver oldali IBM képzés vagy Microsoft képzés) rendelkezik,
  • magabiztos középfokú angol nyelvtudás birtokában van (szóban és írásban),
  • a következő területeken szerzett minimum 1 éves tapasztalatot:
    • Windows szerverek üzemeltetése,
    • Szkriptek írása (folyamatok automatizálása),
    • Relációs Adatbázisok (pl. IBM DB2, MS SQL).

A pozícióra megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

Pozíció betöltése során előnyt jelent:

  • IBM alkalmazás szerverek ismerete (WebSphere Application Server, Process Server, DB2 Adatbázis, Message Broker),
  • MS IIS webszerver ismerete (SQL, IIS, Sharepoint),
  • IBM AIX operációs rendszer ismerete,
  • Linux operációs rendszer ismerete,
  • Dynatrace APM ismerete,
  • Grafana monitorozó rendszer ismerete,
  • gyártói minősítések, pénzintézeti és/vagy multinacionális környezetben szerzett tapasztalat,
  • Szkript nyelvek alapismerete (Shell script, PowerShell, Batch),

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk:

  • Rugalmasság - Home office lehetőség. Kötetlen munkaidőnek köszönhetően rugalmasan oszthatod be az idődet.
  • Fejlődési lehetőség - belső képzések (We Learn, English week), és számos olyan lehetőség, ahol bővítheted a szakmai tudásod.
  • Sport és kikapcsolódás - ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található, emellett csoportos sporttevékenységekre is van lehetőséged (pl. jóga). Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőséget kínál és medencével vár. Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Étkezés - ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Juttatások - béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz, köztük ingyenes céges egészségcsomagot, baleset-, és életbiztosítást, magánnyugdíjpénztári hozzájárulást és kafetériát is.
  • Tegyünk jót - Szerepet vállalhatsz a vállalat társadalmi felelősségvállalási törekvéseinek megvalósításában.