Junior termékfejlesztő

Dátum: 2024. ápr. 25.

Hely: Budapest , HU

Vállalat: Generali Group

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Személybiztosítás termékfejlesztési csoportunk

 Junior Termékfejlesztő

kollégát keres.

Feladataid lesznek:

  • a már bevezetett termékek működtetésének hatékony menedzselése;
  • részvétel innovatív személybiztosítási termékek bevezetésében;
  • egyedi ügyfélértesítő levelek kialakítása, levelezések teljes körű menedzselése;
  • oktatási anyagok, marketing anyagok, termékbemutató anyagok készítésében és az oktatásban való közreműködés;
  • ajánlati nyomtatványok, biztosítási termékek szerződési feltételeinek kialakítása, módosítása;
  • törvényi változások, termékmódosítások miatti változások menedzselése;
  • részvétel az ajánlatkészítő alkalmazások kialakításában, az elkészült alkalmazások tesztelése;
  • értékesítésben dolgozó kollégák szakmai támogatása;
  • rendszeres kapcsolattartás a társterületekkel (alapkezelő, kockázat-elbírálás, értékesítés, ügyfélszolgálat, marketing, informatika, számvitel, jog stb.);
  • a cég piaci környezetének folyamatos elemzése és vizsgálata, személyes közreműködés a kiemelt ügyfelekkel és célcsoportokkal való kapcsolattartásban.

Kit keresünk?

Egy innovatív szemléletű, proaktív, problémamegoldó, ügyfél- és célorientált viselkedésű, lelkes és elkötelezett kollégára van szükségünk, aki:

  • főiskola vagy egyetemi diplomával;
  • tárgyalóképes szinten használja az angolt szóban és írásban egyaránt;
  • jogosítvánnyal;
  • erős felhasználói szintű informatikai ismeretekkel: Word, Excel, PowerPoint;
  • 1-2 éves releváns területen szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent;
  • rugalmas, önmotivált és támogató attitűddel;
  • kitartó hozzáállással;
  • jó prezentációs és kommunikációs készséggel;
  • erős szervezőkészséggel rendelkezik.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk:

  • Iroda - megújult környezetben, jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító megújult Teréz körúti székházában (1066. Bp. Teréz krt. 42-44.).
  • Rugalmasság - home office lehetőség heti rendszerességgel (hibrid munkavégzés formájában). Kötetlen munkaidőnek köszönhetően rugalmasan oszthatod be az idődet.
  • Fejlődési lehetőség - belső képzések (We Learn, English week), és számos olyan lehetőség, ahol bővítheted a szakmai tudásod.
  • Sport és kikapcsolódás - ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található, emellett csoportos sporttevékenységekre is van lehetőséged (pl. TRX, jóga). Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőséget kínál és medencével vár. Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Étkezés - ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Juttatások - béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz, köztük ingyenes céges egészségcsomagot, baleset- és életbiztosítást, magánnyugdíjpénztári hozzájárulást és kafetériát is.
  • Tegyünk jót - Szerepet vállalhatsz a vállalat társadalmi felelősségvállalási törekvéseinek megvalósításában.