Információ biztonsági szakértő

Dátum: 2024. máj. 17.

Hely: Budapest , HU

Vállalat: Generali Group

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Információ biztonsági osztályunk

Információ Biztonsági Szakértő

munkatársat keres.

Feladataid lesznek:

  • IT és kiber-kockázatokkal kapcsolatos feladatok teljeskörű ellátása,
  • üzleti projektek, IT fejlesztések információbiztonsági támogatása, a hatályos jogszabályi elvárásoknak megfelelő technikai és adminisztratív kontrollok kialakításával,
  • BCP/DRP folyamatok információbiztonsági támogatása,
  • információs és adatvagyonleltárak aktualizálásában való részvétel,
  • felhőszolgáltatásokhoz kapcsolódó IT és információbiztonsági kontrollok kialakítása, felülvizsgálata,
  • külső és belső auditok támogatása, részvétel az auditmegállapítások elkészítésében,
  • jogosultság-felülvizsgálathoz kapcsolódó tevékenységek ellátása.

Kit keresünk?

Egy tulajdonosi szemléletű, proaktív hozzáállású és jó együttműködési készségű kollégára van szükségünk, aki:

  • szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezik (IT),
  • minimum 3 év releváns, szakmai tapasztalatot szerzett,
  • a hazai és nemzetközi szabályozói környezetet, információbiztonsági szabványokat ismeri,
  • jártas a kockázatelemzési keretrendszerek alkalmazásában,
  • precíz, megbízható személyiség,
  • képes rugalmasan alkalmazkodni a változó kihívásokhoz,
  • stabil önszabályozói képességgel bír,
  • jó a kommunikációs és együttműködési képessége,
  • magabiztos angol nyelvtudása van (min. erős társalgási).

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk:

  • Iroda - Jól megközelíthető, központi helyen levő iroda, a Generali Biztosító Váci úti székházában (1132 Budapest, Váci út 36-38.).
  • Rugalmasság - hibrid munkavégzés, heti több nap home office lehetőséggel (1-2 nap irodai munkavégzés formájában), sőt a kötetlen munkaidőnek köszönhetően rugalmasan oszthatod be az idődet.
  • Fejlődési lehetőség- folyamatosan elérhető belső képzések (We Learn portál, English week), és egyéb számos olyan lehetőségek, ahol bővítheted a szakmai tudásod.
  • Sport -és kikapcsolódás- ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található, emellett csoportos sporttevékenységekre is van lehetőséged. Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk is számos kikapcsolódási lehetőséget kínál és nyáron medencével vár.
  • Étkezés- ebédszünetben a székházban lévő saját éttermünkben/büfénkben (SZÉP kártya elfogadóhely), vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Juttatások - béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz, köztük ingyenes céges egészségcsomagot, baleset-, és életbiztosítást, magánnyugdíjpénztári hozzájárulást és kafetériát is.
  • Tegyünk jót - munkatársként aktív szerepet vállalhatsz a Generali társadalmi felelősségvállalási törekvéseinek megvalósításában.

Egyéb információk

  • Cégcsoportunk munkatársainak jelentős része jelenleg is otthon látja el feladatait, a visszatérést hibrid munkavégzés formájában valósítottuk meg, és az otthoni munkaállomás kialakításához eszközt és segítséget adunk.
  • Kiválasztásaink során az interjúkat online is tartjuk.
  • Onboarding folyamatunkat teljesen átalakítottuk, új belépőink online ismerkedhetnek meg jobban cégcsoportunkkal és vezetőinkkel, saját területükön pedig a hibrid munkavégzésnek köszönhetően igény esetén személyesen is tudnak tanulni az irodai környezetben.