IT folyamat támogató

Dátum: 2024. ápr. 26.

Hely: Budapest , HU

Vállalat: Generali Group

A hazai és nemzetközi biztosítási szektor meghatározó szereplője, az innovatív, közösségi értékeket támogató Generali Biztosító Zrt. dinamikusan fejlődő tagvállalata, a Generali Operations Service Platform (GOSP).

A Generali Csoport tagvállalatai számára nyújtunk informatikai szolgáltatásokat Magyarországon és külföldön.

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Generali Operations Service Platform - GOSP tagvállalatunk határozott időre

munkatársat keres.

Feladataid lesznek:

  • GOSP által nyújtott informatikai és üzemeltetési szolgáltatások támogatása,
  • informatikai incidensek, problémák kezelése, hiba okok feltárásának koordinálása, jelentések készítése, panaszok kezelése,
  • informatikai infrastruktúra change és release folyamatok menedzselése,
  • ITSM ticketing rendszer szakértői használata, alkalmazás release-ek, felhasználók támogatása, esetenként oktatása.

Kit keresünk:

Jelenleg határozott időtartamra keressük új kollégánkat, aki:

  • 1-3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik IT üzemeltetés/support területen,
  • aktív angol nyelvtudása van (minimum középfok),
  • Microsoft Office gyakorlott használója (prezentációk, jegyzőkönyvek, jelentések készítése),
  • precíz, igényes a munkájára,
  • jó kommunikációs, kapcsolatépítési készséggel bír,
  • energikus, tanulni vágyó,
  • agilis, proaktív.

Előnyt jelent:

  • bármely ITSM ticketing rendszer ismerete,
  • SharePoint ismeretek,
  • nagyvállalati tapasztalattal bír.

A pozícióra megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk:

  • Iroda - megújult környezetben, jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító megújult Teréz körúti székházában (1066 Budapest, Teréz krt. 42-44.).
  • Rugalmasság - teljesen remote vagy hybrid lehetőség heti rendszerességgel 2-3 nap irodai jelenlét. Kötetlen munkaidőnek köszönhetően rugalmasan oszthatod be az idődet.
  • Fejlődési lehetőség - belső képzések (We Learn, English week), és számos olyan lehetőség, ahol bővítheted a szakmai tudásod.
  • Sport és kikapcsolódás - ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található, emellett csoportos sporttevékenységekre is van lehetőséged. Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőséget kínál és medencével vár. Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Étkezés - ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Juttatások - béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz, köztük ingyenes céges egészségcsomagot, baleset-, és életbiztosítást, magánnyugdíjpénztári hozzájárulást és kafetériát is.
  • Tegyünk jót - Szerepet vállalhatsz a vállalat társadalmi felelősségvállalási törekvéseinek megvalósításában.

Egyéb információk:

  • Kiválasztásaink során az interjúkat online (első kör) és offline (második kör) módon is tartjuk.
  • Onboarding folyamatunkban belépőink online módon ismerkedhetnek meg jobban cégcsoportunkkal és vezetőinkkel.
  • A személyes beilleszkedést (az adott járványügyi szabályozások figyelembevételével) heti pár nap irodai jelenléttel, csapatépítő programokkal, közösségi találkozásokkal segítjük.