Business Development Manager

Dátum: 2024. ápr. 25.

Hely: Budapest , HU

Vállalat: Generali Group

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Vállalati Alkusz- és Ügyfélkapcsolati Területünk

munkatársat keres.

Feladataid lesznek:

  • új ügyfélszerzés és piaci részesedésnövelés támogatása az értékesítési csatornákkal együttműködve,
  • új üzleti lehetőségek és partnerkapcsolatok feltérképezése és kialakítása,
  • az értékesítési csatornákkal történő kapcsolattartás, együttműködés a társterületekkel, valamint külső partnerekkel,
  • a szervezet számára meghatározott stratégiai célok megvalósítása, a folyamatok kialakítása, bevezetése, működtetése, fejlesztése, kommunikálása,
  • az ajánlatadás és keresztértékesítési aktivitás támogatása,
  • szoros együttműködés az értékesítés, állománykezelés, marketing és kommunikációs területekkel.

Kit keresünk?

Az ideális jelölt az alábbiakkal rendelkezik:

  • főiskolai/egyetemi végzettség,
  • legalább 5 év biztosítási területen szerzett tapasztalat, ebből legalább 1 év vállalatbiztosítási tapasztalat – értékesítési, alkuszkapcsolati és/vagy kockázatvállalási területen,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • felhasználói szintű IT ismeretek,
  • proaktivitás, kiváló problémamegoldás és önálló munkavégzés.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk:

  • Az irodai napokon jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066 Budapest, Teréz krt. 42-44.).
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található, valamint csoportos sporttevékenységre is van lehetőség. Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár. Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Kötetlen munkaidőnek köszönhetően rugalmasan oszthatod be az idődet.

Egyéb információk:

  • Cégcsoportunk bevezette a hibrid működést, amely heti 2-3 nap irodai jelenlétet jelent, meghagyva a heti több nap home office lehetőségét, figyelembe véve a munkatársi igényeket.
  • Ebben a munkakörben Home Office/Hybrid lehetőségével támogatjuk a munkavégzést, melyhez laptopot, mobilflotta keretében hang és mobilinternet elérést biztosítunk.
  • Kiválasztásaink során az interjúkat online, vezetői találkozót személyesen tartjuk.