Manager Imbunatatire Procese

Dată: 21 sept. 2024

Locație: Bucuresti, RO

Companie: Generali Group

Echipa noastra cu traditie si experienta de peste 30 de ani pe piata din Romania este in cautarea unui coleg talentat si motivat, care sa se alature echipei noastre din sediul central si sa contribuie la proiectele dedicate Retelei Interne de Vanzari!

Daca esti gata sa iti pui amprenta intr-un mediu dinamic si plin de provocari, transmite-ne CV-ul tau aplicand la acest anunt, pentru a avea sansa sa ne cunoastem. Fii parte din povestea noastra de succes!

Cerinte:

•    Superputerile tale:
     - Excel: nivel avansat - poti manevra cifrele ca nimeni altcineva;
     - Power Point: nivel avansat - transformi prezentarile in opere de arta;
     - Engleza: nivel avansat - vorbesti fluent in limbajul global al afacerilor;
     - Pasiune pentru social media si cunostinte despre cum sa folosesti retelele de socializare.

•    Experienta profesionala pe un post similar in domeniul asigurarilor sau al vanzarilor directe constituie un avantaj.

•    Studii superioare.

•    Calitati necesare:
     - Capacitate de analiza, atentie la detalii;
     - Orientare spre performanta excelenta;
     - Asumarea responsabilitatii, proactivitate;
     - Flexibilitate si adaptare la schimbare;
     - Spirit de echipa, relationare bazata pe empatie, incredere si respect;
     - Creativitate, deschidere catre inovatie si diversitate;
     - Capacitate de documentare – realizezi cercetari detaliate si documentezi informatiile intr-un mod riguros pentru a crea harta succesului.

Responsabilitati principale:

•    Analizezi performantele si transformi datele in actiuni de succes.
•    Monitorizezi procesele de recrutare, onboarding si offboarding  aferente fortei de vanzari.
•    Implementezi proiecte - aduci ideile la viata.
•    Te implici in activitati de voluntariat si responsabilitate sociala - te gandesti si la ceilalti si vrei sa faci o schimbare pozitiva in lume.
•    Participi la licitatii (SEAP) intocmind si postand ofertele pentru licitatii.

Ce oferim:

•    Pachet competitiv de beneficii financiare.
•    Mod de lucru hibrid si program flexibil.
•    Mediu de lucru prietenos.
•    Oportunitate de dezvoltare profesionala durabila.
•    Abonament medical.
•    Abonament Bookster.

Asteptam cu nerabdare sa te cunoastem!

Echipa Generali Romania, www.generali.ro